52/132 Sokak No:8 Daire:1 Şehitler Mahallesi KARABAĞLAR/İZMİR
tren

Buca Lokma İzmir

Buca Lokma İzmir

Buca Lokma

 

Kaliteli hizmetleriyle fark yaratan Buca lokma, İzmir’in geleneksel lezzetini herkesin tatmasına imkan sağlar. El değmeden dökülen lokmalar, özel günlerde ikram olarak dağıtılır. Uzman ustaların elinde şekillenen lezzetler; hijyen ve kaliteyle birleşerek değer kazanır.

Geleneksel ve Yenilikçi Tatlar

Özel günlerde hem doyurucu hem de lezzetli tariflerle misafirlerini memnun etmek isteyenler sunulan hizmetlerden faydalanarak zengin bir hazırlık organize edebilirler.

  • Osmanlı usulü yuvarlak Saray lokması veya
  • Geleneksel Ege Bölgesine özel ortası delikli lokma

Arasından seçim yaparak; açılış, sünnet düğünü, mevlit, cenaze, adak, sene devirleri ve pek çok özel günde eksiksiz bir sunum hazırlanabilir. Sadece misafirlerini iyi ağırlamaya odaklanmak isteyenler ikramlar için Buca lokma hizmetlerinden faydalanabilirler. Rezervasyon gün ve saatinde istenen yerde hazır bulunan ekipler, gözlere ve damağa hitap eden lezzetlerle fark yaratır.

Kişiye Özel Hizmetler

Davet temasına ya da müşteri beklentilerine uygun olarak hazırlanan çikolatalı lokma, tavuklu pilav ve helva gibi lezzetler sunum şekilleri veya porsiyon miktarına özel olarak hazırlanır. Damak tadına uygun olarak hazırlanan ve baharatlı şerbette lezzetlenen lokmalar uzman ekiplerle el değmeden, hijyenik şartlarda dökülür.

Taze olarak hazırlanan ve sıcak servis edilen lokmalar, kişi sayısına uygun olarak bütçelendirilir. Sağlıklı malzemelerle hazırlanan lokma hamuru, lezzetinin yanı sıra sunumuyla da fark yaratır. Tek kişilik ya da kalabalık gruplar için hazırlanan lokmalar geleneksel ikram tercihlerine bağlı olarak servise hazırlanır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen ArayınOptimized with PageSpeed Ninja